2.12.2023 Vyšší Brod-Dolní Jílovice- vyproštění vozidla silniční údržby

2.12.23 18:59 TP- odstranění stromu.
Po návratu z předešlé události jsme se doma moc neohřáli a operační středisko nás vysílá na další událost s CAS 20 Tatra Terrno.
Vyjeli jsme na padlý strom za obec Drkolná kde u stromu stojí osobní auta.
Z důvodu toho, že tato komunikace se v zimě neudržuje tak jsme až k místu události nedojel a přes KOPIS se vyslala jednotka z Horního Dvořiště, která na místo vyjela z druhé strany i s obecním traktorem.
Při návratu na stanici opět rozezněn poplach na vyproštění zapadlého sypače.
Na místo jsme ihned jeli a další členové jednotky co se seběhli na stanici vyrazili na místo s AJ Tatra 815.
Na místě zjištěno, že sypač je nebezpečně nahlý a pomocí AJ jsme ho bezpečně vrátili na komunikaci.
Pan řidič poděkoval a okamžitě začal se svou prací kterou od včerejšího dne nemaj vůbec jednoduchou.
My se vrátili na stanici a rozjeli jsme se k domovům nabrat síly na případný další výjezd.

palenibanner.png

<< květen / 2024 >>